Podmioty współpracujące

Artur Kosiński

Artur Kosiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Katowicach. Ma doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej dla samorządów. W praktyce adwokackiej koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym z uwzględnieniem aspektów prawa gospodarczego oraz na prawie karnym.

Mateusz Bogucki

Mateusz BoguckiAdwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, a także prawie pracy oraz prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości i prawa lokalowego, jak również w prawie rodzinnym i opiekuńczym. W polu jego zainteresowań zawodowych pozostaje również prawo karne.

Dagmara Smyrek- kierownik sekretariatu

Dagmara SmyrekStudentka kierunku: prawo w biznesie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na Wydziale Zamiejscowym w Chorzowie. Ma bogate doświadczenie w zakresie obsługi administracyjnej. Prywatnie pasjonatka polskiej kinematografii oraz thrillerów medycznych.

Aneta Halemba - sekretarz

Aneta HalembaStudentka administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Zajmuje się obsługą administracyjną kancelarii. Prywatnie miłośniczka powieści kryminalnych.

Agnieszka Koperwas - specjalista do spraw windykacji

Agnieszka KoperwasAbsolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej. Specjalista w zakresie windykacji i egzekucji komorniczych . Prywatnie pasjonatka podróży oraz literatury kryminalistycznej.

Kamil Książek

Kamil KsiążekAplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał w administracji publicznej oraz w kancelariach adwokackich. Główne obszary jego zainteresowań to prawo karne oraz prawo administracyjne.

41-902 BYTOM, Plac Kościuszki 9/38 (na przeciw CH Agora)